Можливо обміняти або повернути товар куплений в магазині GamePC? Так, звичайно, Ви можете обміняти або повернути будь-який куплений у нас товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача». В законі зазначено права покупця на повернення в наступному випадку:

  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів пилу і т.д.
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.

Іншими словами, ви як покупець, маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Важливо розуміти, що гарантійні зобов'язання не поширюються: на програмні продукти, що поставляються разом з комп'ютером, на програмні продукти, які ви встановлювали самостійно, і на збереження даних користувача.

Обміняти або повернути товар можна в офісі інтернет магазину GamePC, доставити товар до офісу ви можете будь-яким зручним для вас способом. Можлива відправка до найближчого відділення Нової Пошти. Для повернення вам необхідно мати товар, в тому вигляді в якому він вам було відправлено та (при наявності) додаткової комплектації до нього, гарантійний талон і накладну.