ДОСТАВКА

Доставка всіх замовлень здійснюється транспортною компанією Нова Пошта в максимально короткі терміни. Всі замовлення оброблені до 12:00 відправляються в той же день і 90% всіх узгоджених замовлень у вас вже на наступний день!

Доставка по Україні:

1. До найближчого відділення Нової пошти у вашому місті (найшвидший варіант доставки, ваша покупка на обраному відділенні на наступний день після відправлення)
2. Адресна доставка в ваш будинок або офіс (зазвичай на 24 години довше ніж доставка у відділення)


Доставка по Києву

1. До найближчого відділення Нової Пошти (ваше замовлення доступне на пункті видачі з 10-12 годин ранку наступного дня після відправки)
2. Адресна доставка в ваш будинок або офіс (кур'єр нової пошти перед приїздом на вказану адресу погоджує всі моменти з доставки, доставка на наступний день після оформлення замовлення)
Важливо, перед отриманням товару в офісі нової пошти або у кур'єра, необхідно оглянути посилку на предмет пошкоджень. Всі відправлення страхуються на повну вартість. У разі виникнення спірного моменту, Ви отримуєте аналогічний товар, а всі питання з перевізником вирішує відправник.

Самовивіз в офісі. При цьому варіанті є можливість повністю протестувати комп'ютер, уточнити всі питання, що цікавлять Вас моменти.

Варіанти оплати:

1. Оплата на карту банку (без комісії)
2. Оплата на р / р (без комісії)
3. Оплата при отриманні у відділенні Нової Пошти (2% комісії за послуги переказу грошей)
4. Оплата при отриманні кур'єром Нової Пошти при адресній доставці (2% комісії за послуги переказу грошей)